همایش دانش افزایی داوران استان زیر نظر علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال + گزارش تصویری

داوران  •  سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

همایش دانش افزایی  داوران استان  زیر نظر علیرضا فغانی داور بین المللی فوتبال + گزارش تصویری

همایش دانش افزایی داوران استان در لیگ های کشوری و استانی زیر نظر علیرضا فغانی داور بین المللی، و رضا سخندان کمک داور بین المللی کشورمان بصورت نظری و عملی در بوشهر برگزارشد.

 

روابط عمومی ؛ با تلاش کمیته داوران استان ، کلاس توجیهی داوران لیگ استان بوشهر در لیگ های کشوری و استانی زیر نظر علیرضا فغانی داور بین المللی، و رضا سخندان کمک داور بین المللی کشورمان بصورت نظری و عملی در بوشهر برگزارشد.

علیرضا فغانی و رضا سخندان داور و کمک داور  بین المللی کشور مان   در این دوره  مهم ترین مباحث داوری جام جهانی 2018 روسیه در این کلاس برای داوران استان بوشهر ارائه نمود .

وی در این باره اضهار داشت : استان بوشهر در زمینه داوی پیشرفت خوبی در این چند سال گذشته است که مدیون دید خوب رییس هیات به امور داوری  است . وی ادامه داد : استان بوشهر هم اکنون 5 داور در لیگ برتر داوری فوتبال امسال حضور دارند و در در بین دیگر دوارن استان نیز استعداد های زیادی وجود دارد که باید از فرصتهای بدست آماده و توجه ارکان هیات فوتبال به امر داوری در استان بهترین بهره را ببرند و با آمادگی جسمانی بیشتر و تمرینات مستمر خود را به لیگ برتر برسانند.

فغانی خاطر نشان کرد: کمیته داوران استان بوشهر در راس آن روح الله ارشادی فعالیت های خوبی در استعدادیابی داوران استان بوشهر داشته است و این کلاس ها بصورت علمی در طول سال برای داوران برگزار می شود.

رئیس کمیته داوران استان بوشهر نیز گفت: از 5 داور در سالیان گذشته هم اکنون بیش از 70 داور در لیگ های کشوری شامل لیگ برتر ، لیگ دسته دوم و سوم و لیگ های پایه امسال قضاوت کردند.

روح الله ارشادی افزود: این کلاس چهارمین دوره آموزشی امسال است و همیشه سعی داریم از بهترین مدرسین برای ارتقای سطح داوری استان استفاده کنیم .

ایشان در پایان  ضمن تشکر از زحمات رییس هیات و همچنین بازرگانی برنج رجب به عنوان اسپانسر برنامه اظهار داشت  در این کلاس35 داور، 50 کمک داور، 15 نظر داوری و 10 داور بانوان حضور داشتند که با آخرین قوانین داوری آشنا شدند

نسخه چاپی


انتهای مطلب

  نظر شما

   
نام:
ایمیل:
نظر:
کد امنیتی: حاصل جمع دو عدد 4 + 3چند است؟