جلسه هم اندیشی داوری استان با حضور داوران بین المللی کشور

داوران  •  سه شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۷

جلسه هم اندیشی داوری استان با حضور داوران بین المللی کشور

روز دوشنبه جلسه هم اندیشی وضعیت داوری استان با حضور آقایان فغانی و سخندان در محل هیات فوتبال برگزار شد .

 

روابط عمومی ؛ روز گذشته  نشست هم اندیشی در مورد نقاط قوت و ضعف داوری استان با حضور آقایان محمد نجفی  ، علیرضا فغانی ، رضا سخندان ،روح الله ارشادی ، حسین غلامی  و جواد آماره در محل هیات فوتبال برگزار شد .

در این نشست ابتدا رییس هیات فوتبال ضمن خوش آمد گویی به مهمانان و تقدیر از حضور دو داور ارزنده کشور ، اسیا و جهان فوتبال ؛ حضور و زحمات دو روزه ایشان  درآموزش داوران  استان بوشهر را گرامی داشت و در ادامه برای ایشان در مسابقات آسیایی آرزوی موفقیت کرد .

نجفی ادامه داد : در مدت چهار سال گذشته داوران لیگ برتری ما از یک نفر به 5 نفر و داوران کشوری از 8 به 73 نفر رسیده اند ولی هنوز راضی نیستم و در تلاشیم تیم داوری بوشهر بین المللی شود و حداقل دو تیم کامل داوری در لیگ برتر داشته باشیم .

علیرضا فغانی نیز تشکیل این کلاس ها را نشان از اهمیت هیات و فوتبال استان و کمیته داوران این هیات به بحث آموزش دانست و افزود داوران  با استعدادی در استان وجود دارند که باید روی آمادگی بین المللی کشور جسمانی خود بیشتر کار کنند .

در این نشست رضا سخندان کمک داور نیز پس از تشکر از میزبانی هیات فوتبال استان و تاثیرات مثبت این دوره های آموزشی ،آموزش زبان خارجه را در کنار آمادگی جسمانی خوب از ضروریات لازم برای پیشرفت داوران کشوری و ورود به عرصه های بالاتر دانست .